Руководство совета          Состав cовета          Архив новостей

 

17.06.2015 р.

Поздоровляємо Вієцьку Олесю Віталіївну, кандидата економічних наук, керівника проекту НДРПодаткове стимулювання інноваційного розвитку промисловостіУкраїни: еволюційний підхід із входом до складу переможців конкурсу проектів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України. Кінцевий термін виконання проекту – грудень 2016 року, обсяг фінансування на 2015 р. – 25 000 грн.

 

21.05.2015 р.

На засіданні вченої ради інституту було заслухано наукову доповідь голови Ради молодих вчених та спеціалістів інституту кандидата економічних наук О.С. Вишневського «Стратегічні аспекти збереження людського капіталу в умовах системної кризи». За результатами обговорення наукової доповіді було прийнято рішення схвалити її та з урахуванням висловлених зауважень направити до Міністерства соціальної політики України та Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України.

 

13.05.2015 р.

Аспірант інституту А.Д. Панькова за результатами конкурсу здобула стипендію НАН України для молодих учених. Бажаємо їй успіхів у подальших наукових дослідженнях.

 

17.03.2015 р.

на засіданні вченої ради інституту було заслухано наукову доповідь члена Ради молодих вчених та спеціалістів інституту кандидата економічних наук, докторанта М.Ю. Маісурадзе «Щодо удосконалення нормативно-правової бази реструктуризації, роздержавлення вугільної промисловості та розвитку державно-приватного партнерства у галузі». За результатами обговорення наукової доповіді було прийнято рішення схвалити її та з урахуванням висловлених зауважень направити заінтересованим органам, зокрема, в Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

 

                                                                                                                                   © 2003-2017 ИЭП НАН Украины