Плідна праця співробітників Інституту економіки промисловості знайшла своє відоображення у ряді публікацій у засобах масової інформації. К.е.н. Ю.О. Мазур підготувала статтю "Чи є умови розвитку галузевої науки в Україні?", яку 18 березня опубліковал Електронний ресурс "Корреспондент.блог" (Режим доступу: http://blogs.korrespondent.net/blog/science/3649404/).

 

Д.е.н., проф. В.І. Ляшенко був запрошений на радіо "Свобода", де у програмі «Донбасс. Реалии» разом с представником ділових кіл Луганщіни Сергієм Давидовим відбувалося обговорення причин кризового стану промислового розвитку та атмосфери для розвитку підприємництва на тлі падіння економічних показників розвитку регіону.

 

        Академіком НАН України Амошей О.І., д.е.н. Новіковой О.Ф., д.е.н. Залозновой Ю.С., д.е.н. Ляшенко В.І. на консультаційному семінарі в Державному Агентстві з питань відновлення Донбасу був представлен проект Концепції Державної цільової програми з відновлення та розбудови миру в Східних регіонах України. Консультаційний семінар відбувався  за участю представників ПРООН, Світового банку, народних депутатів, органів влади, громадянського суспільства та ЗМІ. Режим доступу: http://www.unn.com.ua/uk/news/1548869-u-kiyevi-rozpochalis-konsultatsiyi-schodo-stvorennya-derzhprogrami-z-vidnovlennya-miru-na-donbasi.

 

У газеті "Дзеркало тижня" від 3-11 березня (№8) за 2016 рік можна ознайомитися зі статтею д.е.н. Драчука Ю.З. та к.е.н. Трушкіной  Н.В. "Як виживає вугільна промисловість без інвестування інновацій". Режим доступу: http://gazeta.dt.ua/energy_market/yak-vizhivaye-vugilna-promislovist-bez-investuvannya-innovaciy.html.

 

        На установчих зборах «Спілки жінок Київщини» до складу керівного органу Ради обрали 25 осіб, в т.ч. провідного наукового співробітника відділу проблем економіки підприємств Інституту економіки промисловості НАН України, к.е.н. Ольгу Богуцьку. Одним із завдань спілки є  налагодження співпраці з міжнародними організаціями у сфері розбудови інститутів та структур громадського суспільства.

        Джерело: Хоменко О. Задля миротворення у суспільстві \ О. Хоменко. - Dziennik Kijowski, 2016. – Nr 4(515). – str.2.  Режим доступу: http://kresy24.pl/wp-content/uploads/2016/03/sDK-4-515.pdf

                                                                                                                                   © 2003-2016 ИЭП НАН Украины