21 лютого 2018 року відбувся Європейський регіональний форум «Роль України у зміцненні європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей», у якому прийняли участь співробітники інституту В.І. Ляшенко та В.П. Антонюк.

Форум проводився в Україні вперше в рамках EU Industry Day. Це - це унікальний щорічний форум, що цього року відбудеться у Брюсселі 22-23 лютого, спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. В ньому беруть участь керівники інституцій ЄС, провідних промислових підприємств, бізнесоб’єднань, дослідницьких та інноваціийних організацій, інститутів громадянського суспільства http://ec.europa.eu/growth/content/second-european-industry-day_en

 

Формат проведення Форуму:

Пленарне засідання - Відкриття та вступні промови представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та бізнесу (запрошуються)

Перша сесія - Виклики та можливості для розвитку Індустрії 4.0 в Україні в результаті колаборації між корпоративним сектором, малим та середнім бізнесом, науководослідними центрами та владою

Друга сесія - Автомобільна промисловість та машинобудування у системі побудови європейських ланцюгів доданої вартості

Треття сесія - Потенціал українського аерокосмічного сектору для розвитку спільних із ЄС стратегічних проектів

Четверта сесія - Поточний стан та перспективи розвитку логістичних та інфраструктурних проектів в контексті підвищення конкурентоспроможності європейської продукції на глобальних ринках.

 

Оргкомітет форуму:

• ЕМХ Індустрія 4.0»:

   ✓Українсько-Ізраїльський інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр;

   ✓Інститут професійного лобіювання та адвокасі;

• Торгово-промислова палата України;

• Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України;

• Асоціація підприємств промислової автоматизації;

• Асоціація «Український логістичний альянс»

За підтримки:

• Офісу реформ Кабінету Міністрів України;

• Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

 

   © ІЕП НАН України