7 березня 2018 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України.

З урахуванням положення Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо граничної чисельності членів Національної академії наук України у 200 академіків і 400 членів-кореспондентів, НАНУ оголосила 22 вакансії академіків і 69 вакансій членів-кореспондентів з 84-х спеціальностей.

На 22 вакансії академіків було висунуто і зареєстровано 60 кандидатів, тобто майже троє на одне місце, на 69 вакансій членів-кореспондентів – 229 кандидатів, або ж більше трьох на одне місце.

За підсумками таємного голосування обрано 21 академіка та 67 членів-кореспондентів НАН України.

 

 

 

Членом-кореспондентом

по відділенню економіки обрано

заступника директора

нашого інституту,

доктора економічних наук

ЗАЛОЗНОВУ

Юлію Станіславівну.

 

 

Колектив Інституту економіки промисловості НАН України щиро вітає Юлію Станіславівну з обранням членом-кореспондентом НАН України та бажаємо досягнення ще вищих цілей, яскравих професійних успіхів, нових цікавих наукових проектів, талановитих учнів та доброї слави серед наукової спільноти!

 

 

Більш детальна інформація про вибори на інформаційному порталі Національної академії наук України: http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/News/Pages/View.aspx?MessageID=3825

 

 

   © ІЕП НАН України